Hodowla psów rasowych
ZŁOTA GRAŃ FCI
 

49-305 Brzeg woj. opolskie

 

email: zlotagran@op.pl

 
flaga Polski
flaga Wielkiej Brytanii

Witamy na stronie hodowli psów rasowych "ZŁOTA GRAŃ FCI".

 

 

   Jesteśmy hodowlą zrzeszoną w Związku Kynologicznym w Polsce oddział Opole. Hodujemy psy rasy Polski Owczarek Podhalański oraz Cane da Pastore Maremmano-Abruzzese.

   

   Jako pierwsi w Polsce sprowadziliśmy parę hodowlaną psów rasy Maremmano-Abruzzese bezpośrednio z rejonu Abruzji skąd wywodzi się ta rasa.

Ściśle współpracujemy z hodowcami z Podhala oraz z czołowymi hodowcami psów pasterskich we Włoszech.

 

   Jesteśmy uczestnikami wielu wykładów i konferencji organizowanych przez Związek Kynologiczny w Polsce, poświęconych hodowli psów.

Nasze psy są zwycięzcami wielu wystaw zarówno krajowych jak

i międzynarodowych.

 

   Hodowla Złota Grań FCI jest doceniana na całym świecie. Psy z naszym przydomkiem można spotkać nie tylko w Polsce i Europie, ale również w takich krajach jak USA i Brazylia.

W pracy hodowlanej stawiamy na psy duże, silne i w tradycyjnym typie, a pary hodowlane dobierane są tak, aby podkreślić typowe dla rasy cechy. Przykładamy dużą wagę do zdrowia naszych psów oraz procesu szeroko rozumianej socjalizacji.

Nasze stado jest pod stałą opieką weterynaryjną.

 

   Często uczestniczymy w wystawach w Polsce i za granicą. Największymi sukcesami w mojej hodowli są: zdobycie tytułu Champion of Champions 2015 przez owczarka podhalańskiego, Zwycięstwo na Krajowej Wystawie Owczarków Podhalańskich w Zakopanem 2015, Zwycięstwo Klubu przez owczarka Maremmano-Abruzzese, Vice Zwycięstwo Europy 2014, Res. CACIB w Brnie oraz zdobycie Zwycięzcy Rasy w tegorocznej Międzynarodowej Wystawie                    w Katowicach przez mojego samca owczarka podhalańskiego Astona (w stawce 52 psy)

 

   Uczestniczę w wykładach i kursach organizowanych przez Związek Kynologiczny w Polsce poświęconych hodowli psów. Ukończyłam kurs na asystenta kynologicznego zorganizowany przez opolski oddział ZKwP.

Współpracuję z hodowcami z Polski i zagranicy. Korzystam także z wiedzy          i doświadczenia osób, które od pokoleń są związane z rasą.

 

   Hodowla Złota Grań FCI jest doceniana na całym świecie. Psy z moim przydomkiem można spotykać w takich krajach jak Czechy, Szwecja, Finlandia, Niemcy, Brazylia Holandia, Chile oraz USA. Psy z mojej hodowli osiągnęły takie tytuły jak: Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Finlandii, Champion Polski, Zwycięzca Klubu Ras Pasterskich Niepolskich 2016 oraz Champion of Champions 2015, Zwycięzca Austrii, Interchampion, Zwycięzca Niemiec 2018, Zwycięzca Lipska 2018 oraz kwalifikację na prestiżową wystawę CRUFT w Wielkiej Brytanii.Na swoim koncie mamy również rozpoczęte championaty Czech, Niemiec i Austrii. Naszą hodowlę odwiedzili hodowcy          z Brazylii, Szwecji, Holandii i Niemiec.

Uczestniczymy aktywnie w promowaniu hodowanych przez siebie ras poprzez udzielanie wywiadów do prasy, występy w programach telewizyjnych oraz corocznej paradzie owczarków Podhalańskich, która odbywa się przy Festiwalu Ziem Górskich w Zakopanem.

W pracy hodowlanej stawiamy na psy duże, silne i w tradycyjnym typie, a pary hodowlane dobieramy tak, aby podkreślić typowe dla rasy cechy.

 

       Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną.

Welcome to the breeding of pedigree dogs' ZLOTA GRAN FCI ".


We are breeding affiliated to the Kennel Club in Poland, branch of Opole.

We breed dogs Polish Tatra Sheepdog and Cane da Pastore Maremmano-Abruzzese.
As the first in Poland, we brought a pair of breeding dogs Maremmano-Abruzzese directly from the region of Abruzzo, where comes this race.
We work closely with breeders from Podhale and with the leading breeders of herding dogs in Italy.
We are participants in many lectures and conferences organized by the Kennel Club in Poland, dedicated to breeding dogs.
Our dogs are winners of many exhibitions both national and international.
Kennel ZLOTA GRAN FCI is appreciated around the world. Dogs from our kennel can be found not only in Poland and Europe, but also in countries such as

the USA and Brazil.
In the breeding work we focus on big dogs, strong and traditional type,

a breeding pairs are selected so as to highlight the typical features of the breed.

We attach great importance to the health of our dogs and widely understood process of socialization.
Our herd is under constant veterinary supervision.

We invite you to watch our website.

logo FCI
Logo Związek Kynologiczny w Polsce

© 2015  by Kennel Złota Grań FCI. Proudly created with Wix.com

  • facebook-square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now